از اینکه فروشگاه آفلند را برای خرید انتخاب نموده اید سپاسگذاریم.تیم آفلند تمام تلاش خود را در جهت رضایتمندی شما در نواسانات بازار انجام خواهد داد.

خرید اقساطی

بازدید: 1,912 بازدید
خرید اقساطی

خرید اقساطی و فروش اقساطی مدیریت هزینه های فروشنده و خریدار

خرید اقساطی در دنیای امروزه یک راه حل بی نظیر برای دستیابی به تمام کالاهای مورد نظر است. همانگونه که می دانید با توجه به افزایش روزافزون قیمت ها و شرایط ناهنجار اقتصادی، بخش زیادی از افراد توانایی خرید نقدی کالاها را ندارند. به همین علت به دنبال راهکارهای جایگزین هستند. در این شرایط خرید اقساطی کالا برای بخش زیادی از افراد یک گزینه بی نظیر شناخته می شود. در شرایطی که اقلام ضروری و کالاهای مورد نیاز با افزایش قیمت مواجه شده اند و تقاضا برای خرید نقدی به مقدار قابل توجهی کاهش یافته است، صاحبان کسب و کار و مدیران فروشگاه ها تصمیم گرفته اند که به صورت قسطی کالاهای خود را عرضه کنند. با انجام این کار مشتریان می توانند تا حد زیادی راه برای انتخاب محصولات مورد نظر هموار ببینند.

خرید اقساطی کلیه محصولات دیجیتال از فروشگاه اینترنتی آفلند

شاید تاکنون برای شما این سوال پیش آمده باشد که شرایط خرید اقساطی چگونه است؟ از چه طریقی می توان برای خرید اقساطی کامپیوتر، خرید اقساطی گوشی موبایل ، خرید سخت افزار کامپیوتر و خرید اقساطی ساعت های هوشمند اقدام نمود؟

مجموعه ما شرایطی را در نظر گرفته است که می توانید به راحتی برای خرید اقساطی محصولات فوق اقدام نمایید. کافی است که درصد بسیار کمی از مبلغ کالا را پرداخت نمایید. طبق شرایط، اقساط مشخص نیز برای پرداخت مابقی هزینه به شما اعلام می‌شود. به صورت ماهیانه و بسته به نیاز خود می توانید تعداد اقساط را مشخص کنید.

اهمیت خرید قسطی

پیشرفت در زمینه های مختلف موجب شده است که هر روزه شاهد رونمایی از تجهیزات الکترونیکی جدید و خاص باشیم. به همین علت تقاضا برای خرید این محصولات بالا رفته است. با توجه به افزایش افسارگسیخته قیمت لوازم مختلف، امکان خرید نقدی آن ها برای تعداد زیادی از افراد وجود ندارد. اهمیت خرید و فروش قسطی لوازم و محصولات مختلف در این شرایط کاملا پیدا می شود. در واقع راهکاری بی نظیر که علاوه بر فروشنده برای خریدار می تواند مزایای متعددی در پیش داشته باشد. با توجه به اینکه قدرت خرید کالاهای مختلف توسط خریدار افزایش می یابد، فروشنده می تواند کالاهای بیشتری را به عرضه بگذارد. امنیت خرید اقساطی کالا برای هر دو طرف کاملا مشخص است. به راحتی می توانید خرید خود را به صورت اقساطی انجام داده و در سریعترین زمان کالای مورد نظر را در اختیار داشته باشید.

مزایای خرید اقساطی برای خرید آن

یکی از سوالاتی که برای بخش زیادی از کاربران پیش آمده این است که خرید اقساطی چه امتیازاتی برای آنها دارد؟ اگر به دنبال خرید قسطی کالا هستید باید بدانید که از چند وجه می تواند برای شما مفید باشد. در ادامه مطلب به بررسی مزایای خرید اقساطی برای خریدار خواهیم پرداخت.

خرید کالایی که پرداخت هزینه آن به صورت یکجا امکان پذیر نیست

یکی از مهمترین مزایای خرید اقساطی، انتخاب کالاهایی است که شما قدرت پرداخت هزینه آن به صورت یکجا را ندارید. در واقع افزایش قیمت گوشی های هوشمند، لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم خانگی موجب شده است که این راهکار بی نظیر به عنوان یک روش کاربردی برای به دست آوردن این محصولات مدنظر قرار گیرد. شما به راحتی می‌ توانید با خرید اقساطی، هر کالایی را که نیاز دارید در اختیار داشته باشید. با توجه به اینکه نیاز به پرداخت هزینه کامل کالا را به صورت یکجا نخواهید داشت، توان خرید محصولات با قیمت بالا را دارید. قسط بندی کردن هزینه محصولات به شما کمک می کند تا بتوانید مدیریت بهتری برای خریدهای خود داشته باشید.

خرید اقساطی انواع کنسول بازی سونی و مایکروسافت از فروشگاه اینترنتی آفلند

پرداخت هزینه در بازه زمانی طولانی

تصور کنید که با خرید اقساطی شما تا چند ماه می توانید اقساط کالای مورد نظر را پرداخت نمایید. با توجه به اینکه روند تورم در کشور ما به شدت افزایشی است، پرداخت ماهیانه اقساط یک روش بی نظیر برای رهایی از این مشکل خواهد بود. دیگر استرس برای خرید کالا و پرداخت یکجای هزینه آن را نخواهید داشت. در بازه زمانی طولانی مدت اقساطی که پرداخت می کنید در مقایسه با میزان تورم کاملا سودآورتر خواهد بود.

بالا بردن قدرت خرید

یکی دیگر از مزایای خرید اقساطی کالا، افزایش قدرت خرید برای خریدار است. بدون شک خرید برخی از کالاهای گران قیمت برای درصد بسیار زیادی از افراد غیرممکن خواهد بود. با شرایط تورم موجود، کالاهای خاص مانند تبلت، لپ تاپ، کامپیوترهای قدرتمند و گوش ی‌های هوشمند با افزایش قیمت مواجه شده اند. جهش ناگهانی قیمت ها کاربران را از رسیدن به اهداف خود دور می کند. به همین علت توانایی پرداخت قیمت کالا به صورت یکجا برای آن ها وجود ندارد. علاوه بر این فاصله بین درآمد و میزان مخارج نیز به حدی است که شما نمی توانید تمام درآمد ماهیانه خود را برای خرید این کالاها پرداخت نمایید.

در همین راستا خرید اقساطی کالا یک روش بی نظیر برای بالا بردن قدرت خرید است. تصور کنید که شما یک گوشی هوشمند، لپ تاپ یا تبلت با قیمت بالا را در نظر گرفته اید. اکنون قدرت خرید خرید این کالا را نخواهید داشت. خرید قسطی به شما کمک می کند تا انتخاب محصول مورد نظر برای شما در حد رویا باقی نماند. در واقع پرداخت هزینه خرید این محصولات در بازه زمانی طولانی شما را یاری خواهد کرد تا بتوانید به آن ها دست پیدا کنید.

خریدهای خود را هوشمندانه انجام دهید

حتی اگر توانایی خرید نقدی کالاهای مختلف را دارید، باز هم خرید اقساطی به شما توصیه می شود. در واقع خالی کردن جیب به یکباره نمی‌ تواند کاری عاقلانه باشد. بهتر است تمام پول خود را برای خرید نقدی کالاها پرداخت نکنید. در عین‌ حال خرید اقساطی یک روش بی نظیر برای شما بوده که می تواند انعطاف پذیری مالی را رقم بزند. به سبب انجام این کار می‌توانید پس انداز خود را نیز افزایش دهید. همواره تاکید می شود که در حساب خود مقداری پس انداز حفظ کنید.

مدیریت بهتر بر روی فرآیندهای مالی

یکی دیگر از مهمترین مزایای خرید اقساطی اجناس، مدیریت فرآیند مالی و پیگیری بهتر آن ها است. با استفاده از خرید اقساطی به راحتی می توانید مدیریت و نظارت کامل تری را بر روی پرداخت های ماهیانه داشته باشید. در واقع فرد به هنگام خرید قسطی کالاها می تواند مخارج کلی را که باید به صورت ماهیانه پرداخت نماید، به عنوان یک تصویر واضح پیش رو داشته باشد. شما می توانید تعیین کنید که با توجه به بودجه بندی، امکان خرید در ماه های آینده برای شما وجود دارد یا خیر

مزایای خرید اقساطی برای فروشنده

خرید اقساطی همانگونه که عنوان کردیم هم برای خریدار هم برای فروشنده نیز مزایایی خواهد داشت. در واقع فروشنده می تواند با فروش کالا به صورت قسطی در میان مردم یک روش بی نظیر برای تبلیغات انتخاب نماید. بدون تردید موج مشتریانی که متوجه فروش اقساطی کالا می شوند، به سمت فروشگاه سرازیر خواهد شد.

فروشنده قادر است در مدت زمانی که با خریدار در ارتباط است، او را به یک مشتری بالقوه برای خود تبدیل نماید.

علاوه بر این موارد با توجه به اینکه خریداران به دنبال خرید اقساطی کالا و اجناس مختلف هستند، قدرت فروش فروشنده نیز بالاتر خواهد رفت. به همین علت می تواند کالاهای مختلف را با تنوع در دسترس کاربران و خریداران قرار دهد.

خرید اقساطی انواع لپ تاپ های خانگی و گیمینگ از فروشگاه اینترنتی آفلند

فرآیند خرید اقساطی چگونه است؟

مجموعه ما برای فروش اقساطی کالا شرایط آسانی را پیش روی شما قرار داده است. در واقع برای اینکه روی به خرید اقساطی کامپیوتر، خرید اقساطی گوشی هوشمند، خرید اقساطی لپ تاپ و خرید اقساطی سایر لوازم دیجیتال و کالاهای خانگی بیاورید، به راحتی می توان یک سری از مقدمات را فراهم کرده و کالای مورد نظر را در اختیار داشته باشید.

انتخاب کالای مورد نظر

هنگامی که قصد خرید اقساطی کالا را دارید، فرایند زیر را می توانید طی کنید. در گام نخست باید کالای مورد نظر را انتخاب نمایید. با مراجعه به بخش فروش اقساطی می توانید این روش را برای پرداخت برگزینید. این نکته را نیز فراموش نکنید که هیچگونه محدودیتی برای خرید کالاهای مختلف به صورت اقساطی نخواهید داشت.

پرداخت مبلغ اولیه

معمولا بخش زیادی از فروشنده ها برای فروش اقساطی کالا ابتدا مقدار کمی از قیمت کالا را از مشتری دریافت می‌ کنند. این مقدار به طوری بوده که هیچگونه فشار مالی بر روی خریدار وارد نخواهد شد. بسته به قیمت لوازمی که انتخاب می کنید، مقدار هزینه ای که پرداخت خواهید کرد متفاوت است.

چک یا سفته

فروشنده ها در ازای کالاهایی که به مشتریان ارائه می دهند باید ضمانت لازم را دریافت کنند. در واقع خریدار نیاز است که برای طی کردن فرآیند خرید اقساطی به فروشنده این اطمینان را بدهد که به صورت ماهیانه توان پرداخت مابقی هزینه کالا دارد. به همین علت باید چک یا سفته به فروشنده ارائه دهد.

اعتبار مالی یا ضامن

یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید اقساطی در نظر گرفته می شود، اعتبار مالی یا ضامن خواهد بود. در واقع دادن یک ضمانت معتبر به شما کمک می کند تا بتوانید هر کالایی را با هر قیمتی خریداری نمایید. مشتری نیاز است که جهت تضمین پرداخت یک ضامن معتبر را معرفی نماید. البته این شرایط برای فروشگاه های اینترنتی وجود ندارد. مجموعه ما تمام کالاهایی را که در اختیار شما قرار می دهد را در ازای ارائه چک و سفته معتبر به صورت قسطی به فروش می رساند.

آیا خرید اقساطی کالاها روشی به صرفه است؟

گوشی های هوشمند، تبلت و رایانه، لوازم خانگی و حتی ساعت های هوشمند امروزه به عنوان کالاهای ضروری شناخته می شوند. به همین علت تقاضا برای خرید این محصولات افزایش یافته است. بدون تردید افزایش سرسام‌ آور قیمت لوازم موجب شده است که توانایی و قدرت خریدار کاهش یابد. چنانچه پس از ماه ها برنامه ریزی به دنبال خرید لوازم ضروری برای زندگی خود هستید ولی با افزایش قیمت آن ها مواجه شده اید، خرید اقساطی را به شما توصیه می‌ کنیم. در واقع خرید اقساطی شما را یاری خواهد کرد تا بتوانید خود را از محصولاتی که به صورت روزانه با افزایش کیفیت مواجه می‌ شوند برسانيد.

بالا رفتن قدرت خرید شما را یاری خواهد کرد که بتوانید هر کالایی با هر قیمت و کیفیتی را انتخاب و خریداری کنید. خرید اقساطی هر کالایی در مقایسه با خرید نقدی می تواند انتخابی به صرفه تر باشد. شما قادر هستید با خرید قسطی گوشی موبایل، خرید قسطی تبلت، خرید قسطی کامپیوتر و خرید قسطی لپ تاپ قدرتمند خود را به قافله پیشرفت و تکنولوژی برسانید.

خرید اقساطی انواع مادربد های خانگی ، اداری و گیمینگ در فروشگاه اینترنتی آفلند

امکان خرید اقساطی کدام کالاها وجود دارد؟

یکی از سوالات پر تکرار دیگر توسط کاربران این است که امکان خرید اقساطی کدام کالاها وجود دارد؟ مجموعه ما شرایطی را در نظر گرفته است که می‌ توانید بخش زیادی از لوازم مورد نیاز و ضروری را به صورت اقساط خریداری نمایید. خرید قسطی هر کدام از این لوازم می تواند گزینه ای ایده آل برای شما با هدف دستیابی به کالاهای مورد نظر باشد. از جمله کالاهایی که به صورت قسطی در دسترس شما قرار گرفته اند، می توان موارد زیر را نام برد.

خرید قسطی گوشی موبایل

بدون تردید گوشی موبایل از جمله لوازم ضروری در زندگی روزمره شناخته می شود. تنوع بالای گوشی های هوشمند موجود در بازار امکان انتخاب و خرید را برای کاربران دشوار کرده است. در عین حال قیمت گوشی موبایل نیز به شکلی است که بخش زیادی از افراد توانایی پرداخت هزینه های آن به صورت یکجا را ندارند. فروشگاه ما با فروش گوشی به صورت اقساطی شما را یاری خواهد کرد که هر محصولی از هر برندی را بتوانید انتخاب و خریداری نمایید. خرید اقساطی گوشی سامسونگ، خرید اقساطی گوشی آیفون و خرید اقساطی گوشی های شیائومی و اپل از جمله مواردی به شمار می روند که می توانید در فروشگاه اینترنتی ما به آن دست پیدا کنید.

خرید اقساطی لپ تاپ

خرید اقساطی لپ تاپ یکی دیگر از خدماتی است که ما برای شما ارائه می دهیم. فروش اقساطی لپ تاپ دل، فروش اقساطی لپ تاپ ایسوس و فروش اقساطی لپ تاپ لنوو این مکان را فراهم می کند که شما بتوانید به راحتی گزینه مورد نظر را خریداری نمایید. علاوه بر این فروش قسطی لپ تاپ های اچ پی و ام اس آی از دیگر خدماتی است که ما برای شما تدارک دیده ایم.

فروش اقساطی تلویزیون

خرید اقساطی تلویزیون را می توان یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط مجموعه ما عنوان کرد. تلویزیون ها با پیشرفت چشمگیری امروزه در بازار عرضه می‌ شود. استفاده از تلویزیون با ابعاد بزرگ شما را یاری می کند تا بتوانید هیجان بیشتری هنگام تماشای فیلم، مسابقات فوتبال و بازی های مختلف تجربه نمایید. به همین علت خرید اقساطی تلویزیون یک راهکار بی نظیر برای دستیابی به آن ها خواهد بود. چنانچه به دنبال خرید تلویزیون از هر برند هستید، این امکان فراهم شده است که بتوانید گزینه مورد نظر را به صورت قسطی انتخاب و خریداری کنید.

خرید اقساطی کامپیوتر

این روزها اسمبل کردن یک کیس قدرتمند فرآیندی هزینه‌ بر است. به همین علت تعداد زیادی از کاربران به خصوص افرادی که به صورت حرفه ای از کامپیوتر استفاده می کنند، توانایی پرداخت هزینه به صورت یکجا را ندارند. فروش اقساطی کامپیوتر یک خدمت دیگر از مجموعه ما خواهد بود. به راحتی می توانید برای اسمبل کیس مورد نظر با هر قدرت سخت‌ افزاری اقدام نمایید. در واقع قیمت کامپیوتر با توجه به سخت افزارهای موجود در آن می‌ تواند متفاوت باشد. اگر به دنبال خرید کامپیوتر گیمینگ هستید و توانایی پرداخت هزینه آن به صورت یکجا را ندارید، با مراجعه به بخش فروش اقساطی کامپیوتر در فروشگاه اینترنتی ما می توانید به اهداف خود دست پیدا کنید.

خرید اقساطی کارت گرافیک

خرید اقساطی کارت گرافیک به شما کمک می کند تا بتوانید یک سخت افزار کاربردی را برای سیستم های خود با هر قدرتی انتخاب نمایید. همانگونه که می دانید کارت گرافیک به عنوان یکی از مهم ترین سخت افزار و اجزای کامپیوتر شناخته می شود. بدون تردید بهره مندی از یک کامپیوتر با کارت گرافیک کم قدرت به هیچ عنوان شما را به خواسته خود نخواهد رساند. فروش کارت گرافیک به صورت قسطی شما را یاری می کند تا بتوانید برای اتصال به یک کیس گیمینگ، به راحتی گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی سیستم خود نصب کنید.

فروش اقساطی مادربرد

بی شک اسمبل یک کیس قدرتمند بدون استفاده از مادربرد بالارده امکان پذیر نیست. چنانچه به دنبال خرید کامپیوتر با قدرت بالا هستید، در گام نخست باید در انتخاب مادربرد دقت کافی به خرج دهید. مادربرد از جمله مهمترین اجزای سیستم شناخته می‌ شود. قیمت مادربرد بالا رده به شکلی است که بخش زیادی از کاربران نمی‌ توانند آن را به صورت یکجا پرداخت کنند. خرید اقساطی مادربرد یک راهکار بی نظیر برای رسیدن به اهداف خود خواهد بود. چنانچه به دنبال خرید مادربرد ایسوس یا خرید مادربرد گیگابایت هستید، به راحتی می توانید شرایط فروش اقساطی در فروشگاه ما را بررسی کرده و بهترین مدل را با توجه به نیاز خود انتخاب نمایید.

فروش اقساطی ماشین های اداری در فروشگاه اینترنتی آفلند
فروش اقساطی

سایر لوازم

مواردی که عنوان کردیم تنها بخشی از خدماتی هستند که ما در بخش فروش اقساطی برای شما ارائه می دهیم. چنانچه به دنبال خرید اقساطی کنسول بازی هستید نیز به راحتی می توانید از خدمات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ما استفاده نمایید. با توجه به اینکه کنسول های بازی امروزه در مدل های مختلف به بازار عرضه می شوند، برای تجربه کردن هیجان بیشتر می توانید جدیدترین محصولات را از فروشگاه ما انتخاب کنید. فروش اقساطی کنسول بازی با شرایط عالی در مجموعه ما انجام می شود. در کنار این مورد فروش اقساطی دوربین عکاسی و فروش اقساطی ساعت هوشمند از دیگر خدماتی به شمار می روند که ما سعی کرده ایم آن ها را در اختیار شما قرار دهیم.

خرید قسطی بهتر است یا خرید نقدی؟

طبیعتا هر کدام از موارد فوق می توانند مزایای مخصوص به خود را داشته باشند. بخش زیادی از افراد ترجیح می‌ دهند که خریدهای خود را به صورت نقدی انجام دهند. در عین حال بالا رفتن قیمت لوازم و اجناس موجب شده است که امکان خرید نقدی برای درصد زیادی از افراد در کشور ما وجود نداشته باشد. به همین علت راهکار مناسب برای این افراد، خرید قسطی خواهد بود. با بررسی مزایای فروش اقساطی کالاها و اجناس متوجه می‌ شویم که خریدار و فروشنده می توانند از ویژگی‌ های خاصی در این روش استفاده نمایند. با توجه به مواردی که عنوان کردیم، اگر از جمله افرادی به شمار می روید که قصد مدیریت هزینه های پرداختی خود را دارید، خرید اقساطی می تواند گزینه ای بهتر برای شما باشد. در فروشگاه ما فروش اقساطی انواع گوشی هوشمند، فروش اقساطی لپ تاپ، تبلت و همچنین تلویزیون انجام می گیرد. هر کدام از لوازم و کالاها را می توانید به صورت نقد و اقساط خریداری نمایید.

مزایای خرید اقساطی از فروشگاه ما

مدیریت مجموعه آفلند تلاش کرده است که پاسخگوی نیازهای شما در هر شرایطی باشد. هنگامی که قصد خرید اقساطی لوازم خانگی و خرید قسطی انواع لوازم ضروری مانند تبلت، لپ تاپ و گوشی های هوشمند را دارید، سعی کنید به بررسی اعتبار فروشنده بپردازید.

یکی از مهمترین مزایایی که ما برای شما در نظر گرفته ایم، ارائه انواع کالاها با برندهای مختلف است. ما تلاش کرده‌ ایم که واسطه ها را حذف کرده و انواع کالاهای مختلف را با قیمت های گوناگون در اختیار شما قرار دهیم. با توجه به اینکه مشتری باید تضمین کیفیت کالا را دریافت کند، ما به شما اطمینان می دهیم که کالاهای عرضه شده با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار خواهند گرفت. علاوه بر این که تنوع کالا از خدماتی به شمار می رود که ما در فروشگاه خود همواره آن را یک اصل مهم در نظر می گیریم، تفاوتی ندارد به دنبال خرید گوشی هوشمند، خرید تبلت و خرید لپ تاپ باشید. با توجه به اینکه امروزه برندهای مختلف انواع محصولات را در درجه های کیفی گوناگون به بازار عرضه می‌ کنند، قادر هستید انواع کالاها را در فروشگاه ما بررسی کرده و روی به خرید گزینه مورد نظر را بیاورید.

شرایط اقساطی که ما برای شما در نظر گرفته ایم، یک مزیت دیگر خواهد بود. مجموعه ما هزینه ای اندک به عنوان پیش پرداخت از شما دریافت خواهد نمود.

سخن پایانی

فروشگاه ما با هدف خرید آسان و بالا رفتن قدرت خرید شما انواع کالاها را به صورت اقساطی عرضه می کند. اگر از جمله افراد به شمار می روید که توانایی خرید کالا و اجناس به صورت نقدی را ندارید، ما خود را موظف می دانیم که انواع محصولات را با تنوع بالا و قیمت مناسب به صورت قسطی در اختیار خریداران قرار دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط خرید اقساطی کالاهای مختلف می توانید با مراجعه به بخش مورد نظر و تماس با کارشناسان ما، نیاز خود را برطرف کنید.

دسته‌بندی بلاگ تکنولوژی
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام ما را دنبال کنید
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت